D.U.K

Kas yra „GreitiejiKreditai24.lt“?

„GreitiejiKreditai24.lt“ – kredito bendrovių paieškos, kreditų palyginimo sistema. Čia galite rasti pigiausią kredito bendrovę.

Ar ši paslauga mokama?

Sistema galite naudotis nemokamai.

Kas gali gauti paskolą internetu?

Paskolos internetu gali gauti pilnamečiai LR piliečiai bei užsieniečiai, turintys leidimą gyventi Lietuvoje ir nuolatines, pastovias pajamas.

Ko reikia norint gauti paskolą internetu?

Reikia turėti asmeninę sąskaitą banke ir mažiausiai vieną centą registracijos patvirtinimui, taip yra identifikuojama, kad sąskaita priklauso tam pačiam žmogui. Dalis įmonių reikalauja ir mobiliojo telefono numerio, tam, kad prireikus galima būtų susisiekti ir patikslinti informaciją bei ateityje telefono numerį naudoti kaip identifikavimo priemonę, suteikiant kreditą.

Ar GreitiejiKreditai24.lt išduoda paskolas?

GreitiejiKreditai24.lt svetainėje neteikiamos paskolos, kreditai ar kitos finansinės paslaugos. GreitiejiKreditai24.lt yra tarpininkas tarp kredito davėjo ir kredito gavėjo. Svetainėje visada siekiama pateikti tikslią ir tikrovę atitinkančia informaciją apie kreditus teikiančias bendroves ir paskolų sąlygas. Jei svetainėje esanti informacija neatinkanti tikrovės, tai laikytina spaudos klaida arba reiškia, kad informacija yra pasenusi. Aptikus neatitikimų, susisiekite su svetainės administracija ir mes kuo skubiau informaciją sutvarkysime.