Bigbank

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Bigbank

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Bigbank.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 6 mėnesių iki 5 metų.
Kredito sumos: nuo 300€ iki 10 000€

Bigbank – tai vienas didžiausių vartojimo finansų bankų visame Baltijos regione. Ši įmonė veiklą pradėjo 1992 metais, per šį laiką savo paslaugas siūlo net devyniose Europos šalyse, o paslaugų spektras yra itin platus. Paskola automobiliui, paskola namams, paskola verslui pradėti, paskolų refinansavimas, vartojimo kreditai, greitieji kreditai – visa tai įeina į šio banko paslaugų spektrą.
BigBank skirtingai nuo kitų smulkias paskolas siūlančių greitųjų kreditų įmonių, yra bankas. Tai estiško kapitalo bankas, kuris veiklą vykdo visose Baltijos šalyse bei dalyje Skandinavijos ir Beneliukso šalių.

Greitieji kreditai, lyginant su kitomis tokio pat tipo bendrovėmis, šiame banke yra vieni didžiausių. Jūs galite pasiimti paskolą nuo 750 net iki 15000 eurų pradedant 12 ir baigiant 72 mėnesių laikotarpiui. Taip pat, verta paminėti, kad šios įmonės metinė palūkanų norma yra viena žemiausių, lyginant su kitomis greitųjų kreditų bendrovėmis. Jos svyruoja nuo 8 iki 27 proc. Tiesa, jeigu skolinatės daugiau nei 3000 eurų, visas procesas užtrunka kiek ilgiau, todėl neverta tikėtis, kad paskola jums bus išduota per artimiausias 15 minučių. Bigbank siūlo ir 60 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Jeigu jums paskola nepatiks, jūs ją galėsite grąžinti be jokio pabrangimo. Imdami paskolą, jūs taip pat kiekvieną mėnesį turėsite mokėti administravimo mokestį ir susimokėti 7,9 proc. dydžio sutarties sudarymo mokestį, kuris bus išskaičiuotas sutarties sudarymo dieną.

Paskolos suma yra nuo 300 eurų, o maksimali suma yra net 10000 eurų. Terminai taip pat ženkliai skiriasi nuo kitų bendrovių – pasiskolinus iš BigBank galima terminą išplėsti net iki 10 metų. Paskolos suteikiamos LR piliečiams ir užseniečiams, turintiems leidimą gyventi Lietuvoje bei sulaukusiems 18 metų.

Pavyzdys: Tarkime, kad imate 2000 eurų paskolą 48 mėnesių terminui su 21 proc. metinėmis palūkanomis. Iš jūsų bus atskaičiuoti 158 eurai už sutarties sudarymą, taigi iš viso gausite 1842 eurus. Iš viso bendrai grąžinti turėsite 3125,76 eurus – po 65,12 eurų į mėnesį.

Gavimo būdai yra panašūs, kaip ir kitose kompanijose, tačiau greitieji kreditai internetu yra patogiausias būdas pinigams gauti. Taip pat galite skambinti telefonu, nuvykti į artimiausią PayPost skyrių ar nuvykti į partnerių prekybos vietas. Jeigu nuspręsite pinigus imti internetu, neužmirškite, kad turėsite pervesti 1 cento mokestį kaip asmens tapatybės patvirtinimą. Pateikę paraišką, toliau lauksite atsakymo. Jeigu paskola nėra didesnė nei 3000 eurai, atsakymą gausite per keletą minučių, kitu atveju, atsakymo gali tekti laukti iki paros laiko. Esant teigiamam atsakymui, pasirašysite sutartį ir pinigai jums bus išduoti tą pačią akimirką.

Greitieji kreditai yra grąžinami internetu arba grynaisiais nurodytose filialuose. Grąžinimo būdą galite rinktis patys. Galite mokėti kas mėnesį mokėti vienodo dydžio įmokas arba išankstinis dalinis bei visiškas paskolos grąžinimas bet kuriuo metu.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

Greitieji kreditai bendrovėje Bigbank.lt