Bobutės Paskola

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Bobutės Paskola

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Bobutespaskola.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 10 dienų iki 3 metų.
Kredito sumos: nuo 50€ iki 3000€

Bobutės paskola, turbūt, viena žinomiausių greitųjų kreditų kompanijų Lietuvoje. Šis prekinis ženklas priklauso AB BnP Finance ir Lietuvoje sėkmingai savo veiklą vysto nuo 2010 metų. Bendrovė teikia smulkiuosius vartojimo kreditus, nuo 50 iki 3000 eurų. Maksimalus paskolos terminas yra 36 mėnesiai. Kreditai suteikiami tik Lietuvos Respublikos piliečiams, dirbantiems ir turintiems oficialias pajamas. Kreditas nėra suteikiamas asmenims turintiems skolų, pradelstų finansinių įsipareigojimų.

Paraiškas siūloma teikti 3 būdais: internetu, trumpąja SMS žinute bei apsilankius įmonės klientų aptarnavimo skyriuose. Apie paraiškos priėmimą ar atmetimą per 15-20 minučių asmeniui pranešama trumpąja žinute ir elektroniniu paštu į kliento nurodytą mobiliojo telefono numerį.

Greitieji kreditai yra išduodami itin paprasta tvarka ir be jokio laidavimo ar turto įkeitimo. Viskas ko jums reikia – tai nuolatinių mėnesinių pajamų, kad galėtumėte įrodyti, jog paskolas gebėsite grąžinti laiku. Paskolų sumos svyruoja nuo 50 iki 4000 eurų, terminai nuo 12 iki 48 mėnesių, o metinės palūkanų normos nuo 75 iki 39 proc. Taigi, galite būti tikri, kad šioje bendrovėje atrasite jūsų norus labiausiai atspindintį sandorį. Vienas didžiausių privalumų yra tai, kad nėra jokio sutarties sudarymo mokesčio.

Greitieji kreditai yra išduodami trimis būdais: paskambinus telefonu, užpildžius paraišką internetu arba nuvykus į artimiausią filialą. Nesvarbu, kuriuo būdu jūs pateiksite paraišką pinigams gauti, atsakymą gausite per artimiausią pusvalandį nuo paraiškos įteikimo. Jeigu atsakymas bus teigiamas, jums pinigai į nurodytą banko sąskaitą bus pervesti nedelsiant arba išduoti grynaisiais. Jeigu manote, kad greitieji kreditai internetu yra jums palankiausias kelias, neužmirškite, kad registruodamiesi turėsite susimokėti vieno cento mokestį. Norint atiduoti paskolas, galite naudotis internetine bankininkyste, susimokėti Lietuvos paštas skyriuose arba PayPost terminaluose bei visose Maxima kasose.

Bobutės paskola taip pat teikia paskolų refinansavimą. Paskolų refinansavimas šioje įstaigoje yra itin patrauklus dėl kelių priežasčių. Visu pirma, refinansuojama yra iki 4000 eurų, o antra, į refinansavimą galėsite įtraukti net iki 10 skirtingų kreditų. Taigi, jeigu esate finansiškai prispausti kelių bendrovių, tuomet čia jums bus suteiktas palankiausias refinansavimo pasiūlymas.

Greitieji kreditai ir paskolų refinansavimas yra išduodamas tik jeigu atitinkate tam tikrus kriterijus. Privalote būti Lietuvos Respublikos pilietis tarp 18 – 60 metų amžiaus, paskutinius 4 mėnesius turėti pastovų darbą, kuris jums teiktų pastovias mėnesines pajamas. Mėnesinės pajamos negali būti mažesnės nei 100 eurų ir neturite jokių uždelstų finansinių įsipareigojimų kitiems kreditoriams. Svarbiausia – prieš imdami paskolą atidžiai įsivertinkite savo galimybes laiku vykdyti įsipareigojimus, nes kitu atveju jūsų gali laukti rimti finansiniai nemalonumai. Vis dėlto, šioje įmonėje turėsite galimybę pratęsti kredito grąžinimo terminą ir taip išvengti galimų baudų bei delspinigių.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

bobutespaskola.lt