Credit24

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Credit24

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Credit24.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 14 dienų iki 3 metų
Kredito sumos: nuo 50€ iki 3000€

Apie įmonę

Credit24 – tai kelerius metus sėkmingai savo paslaugas Lietuvoje plečianti įmonė, kurios paslaugos sudaro greitieji kreditai, paskolų refinansavimas bei paskolų išdavimas studentams.

Apie kreditus
Credit24 greitieji kreditai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų tarp 1 ir 36 mėnesių terminui. Metinė palūkanų norma šioje įstaigoje svyruoja nuo 100 proc. ir kaip ir kitose įstaigose, taip ir šioje yra mokamas vienkartinis administravimo mokestis, kurį sužinosite užpildę paraišką. Taip pat šioje bendrovėje yra teikiamas paskolų refinansavimas, tačiau galite refinansuoti bet kurią paslaugą iki 3000 eurų. Ši įmonė pasižymi vienu didžiausiu bendros vartojimo kredito kainos metine norma, todėl imdami paskolą, būtinai įsivertinkite savo finansines galimybes ir įsitikinkite, kad neturėsite jokių problemų su kredito atidavinėjimu.

Pavyzdys: Jeigu imate 500 eurų paskolą 12 mėnesių terminui, bendrai atiduoti turėsite 715,25 eurus (215,25 – susikaupusios palūkanos). Taip pat neužmirškite, kad skaičiuosis administravimo mokestis bei galimi kiti vienkartiniai finansiniai įsipareigojimai.

Kredito gavimo būdai ir procesas
Greitieji kreditai yra išduodami keliais būdais: Visu pirma, pats patogiausias kelias iki pinigų yra greitieji kreditai internetu. Jūs tiesiog užsiregistruojate jų internetinėje svetainėje, pervedate 1 cento mokestį, kuris yra jūsų tapatybės garantas ir tuomet jau galėsite pildyti paraišką pinigams gauti. Per artimiausias 15 minučių nuo paraiškos gavimo, Credit24 persiūs jums pinigus į jūsų banko sąskaitą. Antra, paskolą gauti galite paskambinę telefonu bei Maximos ar Paypost skyriuose, tačiau nebus galima gauti didesnės nei 1500 eurų paskolos. Rinkdamiesi šį variantą, su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, sąskaitos numerį bei telefoną.

Kredito grąžinimo būdai bei sąlygos
Paskolas galima grąžinti bankiniu pavedimu arba jeigu norite atsiskaityti grynaisiais, Maxima kasose, loterijos Perlas terminaluose, UAB Lietuvos spauda, R-kiosk kioskuose. Tačiau atsiskaitinėjant šiais būdais, įsitikinkite, kad gavote atspausdintą mokėjimo dokumentą su brūkšniniu kodu.

Svarbi informacija apie kreditus
Kiekvienas žmogus turi savo atskirą kreditingumą, todėl sąlygos kiekvienam bus skirtingos, o norėdami tiksliai jas sužinoti, tai padaryti galite tik susisiekę su pačia kompanija. Būtinai įsitikinkite, kad sugebėsite paskolą grąžinti laiku, tačiau susiklosčius situacijai, kai to padaryti nebe išeina, galite atidėti mokėjimo terminą. Nors jis ir pablogins jūsų kreditingumą, tačiau bent jau būsite ramūs, kad nesikaups delspinigiai bei baudos.

Jei turite nuolatines pajamas bei laiku vykdote įsipareigojimus, lengvai ir greitai galite pasiskolinti iki 3000 €, o grąžinimui pasirinkti iki 24 mėn. laikotarpį.
Paskolos paraišką patogiausia yra pateikti internetu – atsakymą ir pinigus gausite per kelioliką minučių. Taip pat kreditą galima gauti „PayPost“ skyriuose arba prekybos centrų MAXIMA XX ir XXX informacijoje.
Prisijungę prie Credit24 savitarnos galite lengvai valdyti savo paskolą – sutaupyti palūkanų, susimažinti paskolos įmokas, atidėti įmoką vienam mėnesiui.

Paskolos studentams

Kreditų bendrovė Credit24 taip pat išduoda paskolas studentams. Paskolos studentams išduodamos lygiai tokia pačia tvarka. Iš pradžių Jums reikia prisiregistruoti Credit24.lt puslapyje ir patvirtinti savo tapatybę pervedant 0,01 euro simbolinį mokestį į bendrovės nurodytą sąskaitą iš Jūsų sąskaitos, į kurią vėliau ir bus pervesti pinigai. Vidutiniškai po penkiolikos minučių, jei neturite kitų įsiskolinimų, galėsite pasitikrinti savo banko sąskaitą ir pradėti naudotis gautais pinigais.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

Greitieji kreditai bendrovėje Credit24.lt