CreditPlus.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje CreditPlus.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
CreditPlus.lt logotipas

Creditplus – finansinių paslaugų kompanija Lietuvoje sėkmingai savo veiklą plečia jau kelerius metus. Trumpalaikiai greitieji kreditai – jų pagrindinė specializacija, o žmonėms tai leidžia ne tik reikiamu metu greitai gauti paskolų, tačiau ir neprisirišti ilgam terminui ir mokėti nedideles palūkanas.

Greitieji kreditai Creditplius įmonėje svyruoja nuo 50 iki 600 eurų 15-45 dienų laikotarpiui, tačiau jeigu šioje kompanijoje kreditą imate pirmą kartą, negalėsite pasiimti daugiau nei 200 eurų. Metinė palūkanų norma, kaip ir daugelyje kitų tos pačios specializacijos kompanijų, svyruoja apie 75 proc.

Paskolos yra išduodamos visiems fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 21 metų amžiaus ir ne vyresni nei 65 metų Lietuvos Respublikos piliečiai. Norėdami gauti kreditą, privalote būti dirbantis asmuo ir turėti pastovų darbą. Taip pat, negalite turėti jokių kitų finansinių įsipareigojimų bei privalote turėti švarią mokėjimų istoriją. Tai yra, privalote įrodyti, kad visuomet visus finansinius įsipareigojimus vykdėte laiku. Jeigu neišpildote bent vienos iš šių sąlygų, tuomet Creditplus greitieji kreditai bus jums neprieinami.

Norėdami pateiktį paraišką kreditui gauti, tai padaryti galite keliais būdais. Pat paprasčiausias kelias iki pinigų yra greitieji kreditai internetu. Tiesiog užsiregistruojate jų internetinėje svetainėje, sumokate cento vienkartinį mokestį, kad patvirtintumėte savo tapatybę ir galėsite pildyti paraišką pinigams gauti. Taip pat itin patogus būdas pinigams gauti yra SMS žinutė. Bet kuriuo atveju pateikus paraišką pinigams gauti, ji bus apsvarstyta per artimiausią pusvalandį ir pinigai atsidurs jūsų nurodytoje banko sąskaitoje.

Kreditą grąžinti galite bankiniu pavedimu arba Maxima kasose, Lietuvos pašto skyriuose, Lietuvos spauda kioskuose ar Pelo terminaluose, jeigu jums patogiau mokėti grynaisiais. Taip pat galimas ir kredito pratęsimas, jeigu matote, kad nebesugebėsite laiku atidavinėti paskolos. Tokiu būdu išvengsite didesnių skolų, kurias gali papildyti delspinigiai ar baudos.

Svarbiausia, kad prieš imdami kreditą, tinkamai apsvarstytumėte ne tik jo perspektyvas, tačiau ir galimybes tvarkingai ir laiku atsiskaitinėti. Kitu atveju galite apsunkinti ne tik savo, tačiau ir visos šeimos biudžetą. Jeigu jums tikrai reikia pinigų ir jų reikia nedelsiant, esate įsitikinęs, kad sugebėsite laiku jį grąžinti, tuomet greitieji kreditai yra geriausias įmanomas pasirinkimas.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?