Creditstar.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Creditstar.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Creditstar.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 15 dienų iki 24 mėnesių
Kredito sumos: nuo 100€ iki 2000€

Creditstar – tai fiziniams asmenims greitas, patogias ir lanksčias finansavimo paslaugas siūlanti įmonė. „Creditstar Group AS“ įmonės nuo 2006 metų dešimtims tūkstačių klientų padėjo išspręsti sudėtingas pinigines problemas. „Creditstar Group AS“ įmonės veikia Skandinavijoje ir Baltijos šalyse.

Įmonė „Creditstar Lithuania UAB“ priklauso „Credistar Group AS“, kurios pagrindinė veikla yra privačių asmenų finansavimas. Mes taikome naujoviškus sprendimus, todėl mums pasisekė privačių asmenų finansavimo paslaugą padaryti paprastesne, patogesne ir lankstesne.

Creditstar savo veiklą pradėjo 2006 metais ir per dešimtmetį trunkantį gyvavimo laikotarpį padėjo tūkstančiams žmonių išspręsti įvairias finansines problemas. Pagrindinė šios įmonės specializacija – greitieji kreditai fiziniams asmenims. Šiuo metu įmonė sėkmingai plečiasi tarptautinėje rinkoje ir yra laikoma viena patikimiausių įmonių ne tik Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tačiau ir visoje Skandinavijoje.

Creditstar taiko šiuolaikinę technologiją ir dinamiškus sprendimus, todėl jos klientai gali patogiai pateikti paraišką paskolai gauti internetu arba mobiliuoju telefonu. Mūsų savitarna suteikia klientams galimybę stebėti savo sąskaitą ir susipažinti su naujausiais pasiūlymais bei galimybėmis.

Creditstar teikia paskolas nuo 100 iki 2000 eurų, tačiau paskolą imant pirmą kartą, negalėsite pasiimti daugiau nei 600 eurų ir priklausomai nuo jūsų finansinės būklės, terminą galite rinktis nuo 15 dienų iki 24 mėnesių. Metinė palūkanų norma neviršija 75 proc. ir gali būti šiek tiek mažesnė. Viskas priklausys nuo to, kokią sumą ir kokiam terminui imsite. Paraiškos pildymo schema yra itin paprasta ir nėra itin griežta, todėl turite didelę tikimybę, kad kreditą tikrai gausite. Greitieji kreditai yra išduodami pusvalandžio bėgyje nuo paraiškos gavimo, taigi, galite būti ramūs, kad pinigus gausite tuomet, kada jums jų labiausiai reikia.

Greitieji kreditai internetu ir kreditai SMS žinute – du patogiausi keliai, norint paskolai gauti. Užsiregistruojate internetu, susimokate 1 cento mokestį, užpildote trumpą formą ir išsiunčiate paraišką arba telefonu išsiunčiate SMS žinutę ir laukiate jums palankaus atsakymo, dėl paskolos išdavimo. Taip pat pinigus galite gauti ir grynaisiais iš karto visuose Narvesen, Lietuvos spauda ir PayPost skyriuose.

Kalbant apie paskolos grąžinimą – yra du būdai. Atsiskaitinėjant grynaisiais nurodytuose skyriuose arba bankiniu pavedimu, naudojantis jums palankiausiu banku, kad pavedimo mokestis būtų minimalus. Iškilus nenumatytoms problemoms, kurios jums trukdytų laiku atidavinėti paskolą, nedelskite, naudokitės galimybe pratęsti mokėjimo terminą. Tokiu būdų apsisaugosite, kad nebūtų pradėti skaičiuoti delspinigiai ir baudos, tačiau bet kuriuo atveju, papildomos palūkanos už termino pratęsimą bus skaičiuojamos.

Greitieji kreditai yra išduodami itin palankiomis sąlygomis, tačiau norėdami gauti teigiamą atsakymą dėl jų išdavimo, privalote atitikti keletą kriterijų. Jūs privalote būti ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus, privalote įrodyti, kad gaunate pastovias pajamas bent 4 mėnesius ir negalite turėti jokių pradelstų paskolų, kreditų ar lizingo mokėjimų.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?