EcoCredit.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje EcoCredit.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
EcoCredit.lt logotipas

Ecocredit priklauso uždarajai akcinei bendrovei „Sostinės kreditai“ , kuri orientuojasi į nedideles vartojamąsias paskolas žmonėms, kuriems pinigų reikia greitai ir palankiomis sąlygomis.

Greitieji kreditai svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų, o terminą pagal savo poreikius galite rinktis nuo 30 iki 720 dienų laikotarpiui. Viskas priklauso nuo jūsų pastovių mėnesinių pajamų, todėl pasistenkite pasiskaičiuoti optimaliausią terminą, kuris garantuotų tvarkingą mokumą ir mažiausias palūkanas. Metinė palūkanų norma svyruoja apie 75 proc. tačiau dažniausiai būna keliais nuošimčiais mažesnė. Tikslią palūkanų normą sužinosite tik tiksliai įvedę norimą sumą bei terminą. Taip pat vyksta akcija, kuri leidžia atidėti kredito įmokas iki trijų mėnesių.

Jeigu tikrai mąstote apie patogiausią būdą pinigams gauti – tuomet greitieji kreditai internetu yra palankiausias sprendimas. Jūs tiesiog užsiregistruojate internetinėje svetainėje, patvirtinate savo duomenis ir sumokate 0,29 euro vienkartinį registracijos mokestį. Atlikę šį procesą, galėsite pildyti paraišką paskolai gauti. Po paraiškos išsiuntimo per artimiausias keliolika minučių gausite atsakymą (teigiamą arba neigiamą). Teigiamo atsakymo atveju jums iš karto bus pervesti pinigai į nurodytą banko sąskaitą ir galėsite pradėti naudoti juos savo reikmėms.

Greitieji kreditai gali būti atidavinėjami taip pat paprastai, kaip ir gaunami – bankiniu pavedimu. Pasirinkite banką, kuriuo jūs naudojatės, taip užsitikrinsite minimaliausius bankinio pavedimo kaštus, ir atlikite mokėjimą. Taip pat verta paminėti ir tai, kad galite atidėti kredito mokėjimą, tačiau už tai pasikaups keletas papildomų eurų už atidėjimo palūkanas. Vis dėlto, tai tikrai nėra taip skaudu, kaip praleisti mokėjimo terminą ir sulaukti delspinigių ar net baudų pritaikymo, kurios yra žymiai didesnės. Taip pat kreditą galite atidavinėti grynaisiais Maxima kasose, Lietuvos pašte, Perlo terminaluose ar PayPost skyriuose. Turite visas galimybes pasirinkti jums patogiausią mokėjimo būdą.

Prieš imdami kreditą, privalote žinoti dvi paprastas šios įmonės sąlygas. Neišpildę sąlygų, kreditas jums nebus išduodamas. Visu pirma – privalote būti asmuo tarp 18 ir 70 metų amžiaus, antra, privalote įrodyti, kad gaunate pastovias mėnesines pajamas. Jeigu šios dvi sąlygos jums ne kliūtis – tuomet greitieji kreditai jums bus išduoti greičiausiu ir patogiausiu keliu.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?