Finbee

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Finbee

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Finbee.lt logotipas

Finbee – tai visiškai nauja įmonė, savo veiklą pradėjusi 2015 metais, kuri siūlo savo klientams kai ką neįprasto. Tai ne finansinė įstaiga, o tarpusavio skolinimosi platforma, kuri leidžia vieniems žmonėms skolinti, o kitiems pasiskolinti.

Visiems klientams yra paranku tai, kad šioje įstaigoje, skirtingai nei visose kitose, metinių palūkanų dydis prasideda vos nuo 6 proc. ir gali būti kiek didesnis, priklausomai nuo imamos sumos dydžio bei termino. Greitieji kreditai svyruoja nuo 300 iki 6000 eurų, o terminai gali būti nuo 12 iki 60 mėnesių. Žmonės, kurie ieško patikimos ir piniginės negriaužiančios paskolos, ši platforma yra tinkamiausias pasirinkimas. Neskaitant metinių palūkanų dydžio, neužmirškite, kad taip pat turėsite susimokėti 1 proc dydžio sutarties sudarymo mokestį, tačiau ir visus mokestinius įsipareigojimus sudėjus, BVKKMN neviršija 25 proc, o tai yra kur kas mažiau nei kitose bendrovėse.

Greitieji kreditai internetu šioje platformoje yra vienintelis įmanomas kelias link pinigų. Skirtingai nei kitos kompanijos, Finbee nesuteikia paskolų filialuose, kioskuose ar tam tikruose skyriuose.

Šioje bendrovėje jūs ne tik galite skolintis, bet ir investuoti, o viskas ką jums reikės susimokėti – tai 1 proc. dydžio skolinamos sumos mokestį. Jeigu jaudinatės, kad klientas taps nebemokus, visą sumos išieškojimo darbą už jus atliks Finbee, o jums už tai nereikės mokėti nė cento. Šauniausia tai, kad palūkanų norma gali būti net apie 20 proc. o su tokia grąža pinigų daugiau niekur nebesugebėsite investuoti.

Finbee greitieji kreditai gali būti skiriami įvairioms reikmės. Paskola automobiliui, vartojimo paskola, atostogoms, paskolų refinansavimas, namams, medicininėms išlaidoms ir verslui. Esant poreikiui bent vienam iš šių dalykų, galite laisvai kreiptis į Finbee ir prašyti paskolos suteikimo. Svarbiausia yra tai, kad skolintis gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie yra ne jaunesnio nei 18 metų amžiaus, neturi jokių kitokių uždelstų mokėjimų ar kitų finansinių įsipareigojimų ir sugeba deklaruoti, kad gauna mėnesines pajamas. Jeigu pajamų deklaruoti nesugebate, galite užstatyti tam tikrą turtą arba susirasti laiduotoją, kuris už jūs, jūsų nemokumo atveju, turėtų susimokėti visą skolą.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?