Manopaskola.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Manopaskola.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Manopaskola.lt logotipas

Mano paskola, priklausanti „Sostinės kreditas“ kredito unijai yra viena iš seniausių ir daugiausia patirties sukaupusių kreditų unijų, lyginant su visais kitais konkurentais. Lietuvoje ši įstaiga veiklą vykdo jau 20 metų, o per šį laikotarpį paslaugų spektras tapo itin platus: paskola automobiliui, vartojimo paskola, paskolų refinansavimas, paskolos būsto remontui ir daugelis kitos rūšies kreditai suteikia galimybę kiekvienam klientui gauti būtent tai, ko nori.

Paskolų suma visoms reikmėms svyruoja nuo 300 iki 10000 eurų bei nuo 1 iki 60 mėnesių terminui. Metinė palūkanų norma labai nedidelė – vos 12 proc. o pinigai yra išduodami tą pačią dieną, kai tik pateikiate prašymą jiems gauti.

Greitieji kreditai yra išduodami internetu ir nereikia jokio laidavimo ar turto įkeitimo. Greitieji kreditai internetu yra išduodami per artimiausią valandą. Paskola automobiliui yra išduodama per 24 valandas, ši finansinė įstaiga finansuoja iki 100 procentų rinkos vertės ir nereikia jokio įkeitimo bei Kasko draudimo. Ši bendrovė skiriasi nuo daugelio kitų tuo, kad paskolas išdavinėja tik internetu. Atidavinėti taip pat galėsite tik elektronine bankininkyste, pasirinkę jums palankiausią banką, kad nereikėtų permokėti pavedimo mokesčio.

Vienas aktualiausių šio laikotarpio finansinių pasirinkimų yra paskolų refinansavimas. Šioje įstaigoje jūs galėsite apjungti neribotą kiekį kreditų, svarbu, kad bendra suma neviršytų 10000 eurų ir šitaip ne tik subalansuosite savo pajamas, bet ir gausite vienas geriausių sąlygų, kokias tik įmanoma gauti.

Svarbu žinoti yra tai, kad ši įstaiga paskolas išduoda tik asmenims, ne jaunesniems nei 21 metų amžiaus, mėnesinės pajamos privalo viršyti 230 eurų ir negalite turėtų jokių kreditingumo dėmių bei dabartinių uždelstų finansinių įsipareigojimų. Pasiūlymai kiekvienam vartotojui yra suteikiami individualūs, priklausomai nuo poreikių, finansinių galimybių bei kreditingumo istorijos. Taigi, tikslias jums teikiamas paslaugų sąlygas galėsite sužinoti tik tiesiogiai susisiekę su šia kredito unija. Jeigu neatitinkate bent vieno iš šių kriterijų, tuomet paskolos jums nebus išduodamos. Vis dėlto, jeigu ir atitinkate visas sąlygas, patys būtinai įsitikinkite, kad bet kokia imama paskola netaps didžiule finansine našta ne tik jums, bet ir jūsų šeimai.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

manopaskola.lt