Minipaskola | Ferratum

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Minipaskola | Ferratum

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Minipaskola.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 2 iki 24 mėnesių.
Kredito sumos: nuo 100€ iki 2000€

Ferratum grupė yra tarptautinė greitųjų paskolų privatiems klientams ir paskolų verslui teikėja, pirmaujanti finansinių inovacijų srityje. Bendrovės akcijomis yra prekiaujama Frankfurto vertybinių popierių biržoje. Grupės centrinė būstinė įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje.

Visų pirma, verta paminėti tai, kad naujiems klientams greitieji kreditai iki 500 eurų bei iki 3 mėnesių laikotarpiui yra visiškai nemokami, už pasiimtą paskolą nėra skaičiuojamos palūkanos. Pačios paskolos svyruoja nuo 100 iki 2000 eurų, o terminas gali būti nuo 30 dienų iki 24 mėnesių. Metinės palūkanų normos neviršija 75 proc, priklausomai nuo to, kuriam laikotarpiui imate paskolą. Kaip ir visose kitose įmonėse, čia taip pat dar papildomai turėsite susimokėti paskolos administravimo ir sutarties sudarymo mokestį, kuris priklausys nuo imamos sumos dydžio.

Pavyzdys: Jei skolinatės 600 eurų, tarkime, šešiems mėnesiams, metinė palūkanų norma būtų 72.94 proc., paskolos mokestis – 132 eurų, o vieno mėnesio įmoka – 122 eurų, iš viso tektų grąžinti 732 eurus.

Ferratum – tai tarptautinė greitųjų paskolų bendrovė, savo veiklą vykdanti įvairiose pasaulio šalyse. Nuo 2005 metų savo paslaugas pradėjo teikti Europoje, o tuo pačiu ir Lietuvoje. Šiuo metu Ferratum savo veiklą vykdo 22 pasaulio šalyse ir aptarnauja daugiau kaip 1 milijoną klientų.

Kreditai yra gaunami internetu arba PayPost, Lietuvos spauda bei Lietuvos paštas terminaluose. Bet kuriuo atveju imant paskolą, jūs ją gausite per artimiausias 15 minučių. Vis dėlto, greitieji kreditai internetu yra patogiausias pasirinkimas. Jūs tiesiog užsiregistruojate, patvirtinate savo tapatybę pervesdami 1 cento mokestį, užpildote paraišką ir pinigai artimiausiu metu atsidurs jūsų banko sąskaitoje.

Su lig kiekviena sėkmingai ir laiku grąžinta paskola, jūsų kreditingumas gerės, todėl kitą kart imant paskolą, ją gausite geresnėmis sąlygomis. Įdomus faktas yra tai, kad Ferratum greitieji kreditai yra išduodami tik asmenims, ne jaunesniems nei 21 metų amžiaus, todėl ne visiems ką tik sulaukusiems pilnametystės paskola bus išduodama.

Kreditą grąžinti galite bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais, nuvykę į artimiausią prieš tai išvardintą įstaigą. Vis dėlto, pasistenkite, kad greitieji kreditai būtų grąžinami laiku. Esant situacijai, kai to padaryti nepavyksta, visuomet galite pratęsti mokėjimo terminą, tačiau tai kenkia jūsų kreditingumui. Laiku nemokamos įmokos gali prišaukti delspinigius, baudas ar net antstolius, todėl būkite atsargūs.

2005 metais pirmieji Europoje pradėjome teikti greitąsias paskolas. Vadovaujama grupės steigėjo Jorma Jokela, Ferratum grupė nuo įkūrimo sparčiai auga. Šiuo metu aptarnaujame daugiau kaip 1 milijoną klientų visame pasaulyje.

Kada verta kreiptis dėl greito vartojimo paskolos?

Naudingi patarimai dėl trumpalaikių paskolų.

Ferratum yra ne tik įmonė, kuri siūlo greitus kreditus internetu. Kaip atsakingas skolintojas, mes norime padėti savo klientams išspręsti finansinius sunkumus. Mes norime šviesti savo klientus ir suteikti visą svarbiausią informaciją apie finansavimą. Ferratum ne tik pateikia informaciją apie tai, kaip gauti paskolą, bet ir padeda apsispręsti, ar ši paslauga atitinka Jūsų poreikius ir reikalavimus.

Greitieji kreditai arba greitosios paskolos – tai finansinė pagalba nuo 100 iki 2000 eurų. Ši paslauga prieinama daugeliui žmonių, o procesas yra ypač greitas ir paprastas. Deja, greitieji kreditai internetu yra apsupti daugybę mitų. Ar tikrai suteikiamos paskolos be palūkanų? Kodėl grąžinimo laikotarpį galima prailginti? Ar greitosios paskolos geriau nei tradicinės banko paskolos? Mes galime atsakyti į visus šiuos klausimus!
Prašymą dėl vartojimo kredito internet galite pateikti užpildę paraišką Ferratum puslapyje. Galite pasirinkti norimą sumą nuo 100 iki 2000 eurų ir norimą paskolos grąžinimo laikotarpį nuo 2 iki 24 mėnesių. Kada tikrai verta kreiptis dėl minipaskolos?

  • Jei turite netikėtų išlaidų ar neapmokėtų skubių sąskaitų
  • Jei Jums reikia pakeisti arba suremontuoti sugedusį įrenginį
  • Jei Jums reikia atlikti skubų remontą savo namuose
  • Jei Jums reikia atlikti mokėjimą numatytu laiku, bet atlyginimo dar negavote
  • Jei Jums reikia sutvarkyti automobilį, kuris reikalingas darbui
  • Jei atsirado netikėtų išlaidų vaikų poreikiams
  • Jei Jums reikia šiek tiek daugiau pinigų prieš šventes ar atostogas
  • Jei Jums reikia susimokėti nuomą, bet liko kelios dienos iki atlyginimo
  • Jei norite pasinaudoti skubiais pasiūlymais, pavyzdžiui, nuolaidomis, skubiais skrydžiais ar sumažintomis kainomis į renginį

Jeigu Jums pažįstama bent viena iš šių situacijų, tuomet trumpalaikė paskola gali Jums padėti. Su Ferratum, finansinius keblumus galima išspręsti keliais paspaudimais. Paraiškos užpildymas užtruks tik kelias minutes ir pnigus gausite į savo asmeninę banko sąskaitą.

Skolintis verta tik tuomet, kai reikia. Mes rekomenduojame skolintis tokią sumą, kurią gebėsite išsimokėti. Greitas kreditas internetu yra skirtas suteikti greitą finansinį sprendimą, tai nėra pinigai skirti impulsyviams pirkiniams ar pramogoms. Paskolos internetu turėtų būti imamos atsižvelgiant į savo finansines galimybes. Dažniausiai, kuo didesnė paskolos suma, tuo lankstesnis grąžinimo terminas. Todėl labiau verta rinktis ilgalaikes paskolas ir kontroliuoti savo finansinę situaciją.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

Greitieji kreditai bendrovėje Ferratum.lt