Mogo

Greitieji kreditai Mogo kredito bedrovėje

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Mogo.lt logotipas

Mogo – tai tarptautinė kompanija, kurios tikslinė rinka yra paskola automobiliui ir vartojimo paskolos, įkeičiant automobilius. Taip pat, galimas paskolų refinansavimas. Ši bendrovė sėkmingai plečia savo veiklą Lietuvoje ir savo filialus jau yra įsteigusi visose didžiausiose Lietuvos miestuose.

Mogo automobilių lizingas arba greitieji kreditai įkeičiant automobilį svyruoja 500 iki 10000 eurų, o terminas, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, gali būti iki 6 metų. Metinė palūkanų norma, priklausomai nuo imamos paskolos dydžio, bei termino svyruoja apie 42 proc. Pateikus paraišką, ji bus apsvarstyta per 1 darbo dieną ir gavus teigiamą atsakymą, pinigai nedelsiant bus pervesti į jūsų banko sąskaitą. Skolinantis taip pat bus taikomas 5 proc. sutarties sudarymo mokestis, tačiau ne mažesnis nei 125 eurai. Ši suma bus išskaičiuota iš paskolos sumos.

Pavyzdys: skolinantis 2000 eurų 44 mėnesių laikotarpiui su 42 proc. metine palūkanų norma, kas mėnesį turėsite mokėti po 89,76 eurus. Taip pat bus išskaičiuotas sutarties mokestis – 125 eurai. Bendra sumokama suma bus 3949,44 eurai.

Greitieji kreditai yra išduodami internetu arba artimiausiuose filialuose ar PayPost skyriuose. Pateikus paraišką, ji bus įvertinta per 1 darbo dieną, gavus teigiamą atsakymą, turėsite nuvykti į artimiausią skyrių, kur pasirašysite sutartį bei gausite įgaliojimą. Su gautu įgaliojimu turėsite nuvykti į registrą ir perrašyti savo automobilį. Po perrašymo iš karto gausite pinigus ir toliau galėsite naudotis savo automobiliu.

Paskolas grąžinti galite pasirinkto banko bankiniu pavedimu arba grynaisiais susimokant nurodytuose filialuose. Susiklosčius situacijai, kai nebegalite laiku mokėti paskolos, nelaukite kol pradės augti baudos ir delspinigiai. Jūs galite pratęsti paskolos mokėjimo terminą, tačiau verta žinoti tai, jog už tai bus priskaičiuotos papildomos palūkanos. Greitieji kreditai yra atidavinėjami kas mėnesį arba galite visą sumą grąžinti vienu metu.

Įkeisdami automobilį, tai nereiškia, kad jis iš jūsų bus paimtas. Jūs ir toliau galėsite juo naudotis. Taip pat, renkantis autolizingą, jums bus finansuojama iki 90 proc. automobilio rinkos vertės, kitus 10 proc. turėsite susimokėti kaip pradinę įmoką. Greitieji kreditai internetu yra išmokami per 24 valandas, todėl galvojate apie naują automobilį, čia pinigus gausite greitai ir operatyviai.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?