Moment credit

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Moment credit

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Momentcredit.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 1 mėnesio iki 5 metų.
Kredito sumos: nuo 50€ iki 3000€

Moment credit veiklą Lietuvoje pradėjo 2007 metais. Įmonė siūlo paskolas iki 3000 eurų, LR piliečiams nuo 18 iki 70 metų amžiaus. Maksimalus skolinimo terminas 5 metai. Įmonė yra Lietuvos vartojimo lizingo ir kredito asociacijos (LVLKA) narė. Moment Credit buvo viena pirmųjų įmonių Lietuvoje kuri rinkai pasiūlė greituosius vartojimo kreditus internetu bei pirmoji savo klientams sudariusi sąlygas skolints trumpųjų SMS žinučių pagalba.

Moment credit tinklalapyje greitieji kreditai yra siūlomi nuo 50 iki 3000 eurų 1 – 36 mėnesių laikotarpiui. Kaip ir daugelyje kitų greitųjų kreditų bendrovių, metinės palūkanų normos šioje įmonėje svyruoja apie 75 proc. tačiau imant paskolą pirmą kartą iki 5 mėnesių laikotarpiui, nesvarbu kiek beimtumėte, jums paskola bus išduoda visiškai nemokamai. Vis dėlto, papildomai turėsite susimokėti paskolos administravimo mokestį.

Kaip jau buvo minėta, Momentcredit turi vieną moderniausių internetinio tinklalapio sistemų, kuri visą procesą sutrumpina iki minimumo. Jeigu pinigų prisireikė itin skubiai, tuomet greitieji kreditai internetu šioje įmonėje pasižymi didžiausiu operatyvumu. Pinigus taip pat galite gauti išsiuntę SMS žinutę arba grynaisiais klientų aptarnavimo skyriuose. Greitieji kreditai yra grąžinami bankiniu pavedimu, pasirinkus jums palankiausią banką. Tai jums leis sutaupyti sumažinant pavedimo mokestį iki minimumo. Taip pat galite susimokėti grynaisiais visose Maxima kasose, Perlas terminaluose bei Lietuvos pašte. Jeigu negalite laiku atidavinėti kredito ir vengiate baudų ir delspinigių, tuomet atidėkite mokėjimo terminą. Už jį privalėsite susimokėti šiek tiek papildomų palūkanų, tačiau galėsite būti ramūs, kad besikaupiantys delspinigiai ir baudos neužspaus jūsų asmeninių finansų.

Momentcredit taip pat rūpinasi ir savo lojaliais klientais, siūlydami rinkti Momentcredit eurus, už kuriuos vėliau galėsite padengti tam tikrą sumą, susikaupusią už paskolų palūkanas. Imant vieną paskolą galite gauti ne daugiau 4 eurų, tačiau dažniems vartotojams tai yra itin patraukli programa.

Jeigu esate nuolatinis Lietuvos Respublikos gyventojas ir pilietis, turintys ne mažiau nei 18, bet ne daugiau nei 70 metų, neturite kitų uždelstų įsiskolinimų ir gaunate nuolatines mėnesines pajamas, tuomet Momentcredit greitieji kreditai yra jums visiškai prieinami. Svarbiausia – elkitės atsakingai. Įsivertinkite savo asmeninius finansus ir įsitikinkite, kad tikrai būsite pajėgūs atidavinėti ne tik pasiskolintą sumą, bet ir susikaupusias palūkanas.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?