Paskoliukas.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Paskoliukas.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Paskoliukas.lt logotipas

Paskoliukas – UAB ARN group pagrindinė veiklos sritis yra trumpalaikės paskolos internetu bei SMS žinute. Ši įmonė priklauso Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai.

Ši įmonė teikia trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas. Trumpalaikiai greitieji kreditai svyruoja nuo 100 iki 1000 eurų, kurios išsimokėti reikia tarp 15 – 55 dienų. Metinė palūkanų norma gali svyruoti nuo 50 iki 75 proc. Ta pati suma bei metinė palūkanų norma išlieka ir pasirinkus ilgalaikius kreditus, vienintelis skirtumas – tai terminas. Ilgalaikiai kreditai yra išduodami nuo 3 iki 6 mėnesių laikotarpiui. Neskaitant palūkanų, jūs taip pat turėsite susimokėti ir paskolos administravimo mokestį, kuris priklauso nuo sumos dydžio bei termino. Bet kuriuo atveju, paraiškos yra priimamos visą parą, todėl esant teigiamam atsakymui, pinigus gausite per 15 minučių.

Pavyzdys: Jeigu imtumėte 150 eurų paskolą 30 dienų trukmei su 74,62 proc. metine palūkanų norma, dar papildomai tektų susimokėti 1,8 eurų už administravimo išlaidas. Per visą laikotarpį jums susikauptų 9,2 eurų palūkanos ir bendrai grąžinti turėtumėte 161 eurą.

Norint gauti pinigų iš šios įmonės, įmanomi keli variantai. Visu pirma, patogiausia funkcija yra greitieji kreditai internetu, nes neiškėlus kojos iš namų galite gauti pinigus. Tiesiog užsiregistruojate, pervedate 1 cento įmoką, kad įrodytumėte savo tapatybę, užpildote nedidelę formą ir pinigai jūsų banko sąskaitoje atsidurs per artimiausias 15 minučių. Taip pat greitieji kreditai yra gaunami SMS žinute. Tiesiog išsiunčiate žinutę, gavę kodą jį patvirtinate ir laukiate savo pinigų. Be šių lengviausių kelių, pinigus gauti taip pat galima PayPost, Narvesen, Lietuvos paštas, Lietuvos spauda ir kitų partnerių terminaluose.

Kreditą grąžinti galite bankiniu pavedimu arba grynaisiais prieš tai nurodytuose terminaluose. Jeigu susiklostė jums nepalanki situacija, kai laiku negalite grąžinti pasiskolintos sumos, tuomet galite pratęsti kredito grąžinimo terminą. Tačiau atsiminkite, kad tokie veiksmai blogina jūsų kreditingumą, o vėliau jums bus sunkiau išduodamos paskolos.

Greitieji kreditai yra išduodami asmenims, ne jaunesniems, nei 18 metų ir visuomet pasiskaičiuokite savo bei šeimos finansus, jog įsitikintumėte, kad sugebėsite paskolas grąžinti laiku. Kitu atveju, galite pakliūti į nemalonią situaciją, kadangi kredito kompanijos pasilieka teisę skaičiuoti delspinigius, taikyti baudas ar net kreiptis į skolų išieškojimo įmones.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?