Piniginė.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Piniginė.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Piniginė.lt logotipas

Piniginė.lt – tai vidutinio dydžio kreditus teikianti įmonė, kuri Lietuvoje savo veiklą vykdo jau ne vienerius metus. Per šį laikotarpį patikrinta įmonė dabar jau turi savo stiprų vardą ir lojalių klientų ratą, kurie pasitiki šia kredito bendrove.

Piniginės greitieji kreditai svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų, o terminą pagal savo poreikius galite rinkti nuo 15 dienų iki 48 mėnesių. Metinių palūkanų normos svyravimas, priklausomai nuo imamos sumos dydžio ir trukmės, tai pat labai žymus nuo 39 iki 75 procentų. Visa tai leidžia vartotojams pasiimti tokį kreditą, kuris maksimaliai įgyvendintų visas norimas sąlygas.

Šios įstaigos tinklalapyje yra įdiegta moderni, saugi ir, svarbiausia, patogi sistema, kuri lengvai leidžia ne tik pateikti paraišką, tačiau ir matyti kitus duomenis prisijungus šiame tinklalapyje. Taigi, greitieji kreditai internetu yra patogiausias kelias iki pinigų ir patogesnio pakol kas neįmanoma rasti. Jūs taip pat turite galimybę paraišką teikti SMS žinute. Pateikus prašymą kreditui gauti, ji bus apsvarstyta atsižvelgus į jūsų dabartinę finansinę padėtį ir visus praeityje turėtus įsiskolinimus. Gavus teigiamą atsakymą, pinigai jums bus pervesti per artimiausias 15 minučių.

Kredito grąžinimo būdų yra šiek tiek daugiau. Greitieji kreditai yra grąžinami naudojantis elektronine bankininkyste, taip pat visose Maximos kasose bei Perlas terminaluose. Atlikus paskutinį mokėjimą jūs iš karto gausite teisę pasiimti naują kreditą. Jūs negalite turėti dviejų kreditų vienu metu, tik galite prašyti didesnės kredito sumos. Taip pat, jeigu susiklostė nepalanki situacija, trukdanti laiku vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus, tuomet žinokite, jog turite galimybę kredito grąžinimo terminą. Nors turėsite susimokėti papildomas palūkanas, tačiau jos nebus tokios didelės kaip delspinigiai ar baudos.

Greitieji kreditai yra suteikiami visiems veiksniems Lietuvos Respublikos piliečiams nuo 19 iki 75 metų amžiaus, turintiems oficialų darbą bei pastovias mėnesines pajamas ir neturintiems jokių pradelstų įsiskolinimų. Jeigu nežinote ar turite kokių pradelstų įsiskolinimų, jas visuomet galite pamatyti viešose skolininkų duomenų bazėse. Jeigu atitinkate visus kriterijus, tuomet ši įmonė greitai ir patogiai suteiks jums pinigus būtiniausiu metu.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?