Provident.lt

Greitieji kreditai kredito bendrovėje Provident.lt

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Provident.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0€
Kredito laikotarpiai: nuo 45 iki 90 savaičių.
Kredito sumos: nuo 100€ iki 2100€

Apie įmonę
Provident – tai tarptautinė finansų grupė veikianti net aštuoniuose valstybėse. Nuo 2013 metų savo veiklą pradėjo vykdyti Lietuvoje. Paskutiniais duomenimis – ši įmonė tarptautinėje rinkoje turi per 2,4 milijonus klientų.

Apie kreditus
Provident bendrovė skiria nuo 100 iki 2100 eurų dydžio greituosius kreditus 45, 60 arba 90 savaičių trukmei. Greitieji kreditai yra išduodami per 1 darbo dieną (24 val.) grynaisiais arba bankiniu pavedimu. Metinė palūkanų norma – 75%. Taip pat, imdami kreditą, turėsite susimokėti vienkartinį sutarties sudarymo mokestį, kuris sudaro 12,6 proc. nuo imamos paskolos dydžio.
Pavyzdys: imdami 100 eurų dydžio greitąjį kreditą 45 savaičių terminui, jūs turėsite susimokėti 12,6 Eur. sutarties sudarymo mokestį, o bendrai grąžindami skolą, atiduosite 154,69 Eur (t.y. 54,69 Eur. jūs atiduosite vien už palūkanas).

Kredito gavimo būdai ir procesas
Greitieji kreditai yra išduodami keliais būdais: paskambinę nurodytu telefonu, užpildę paraišką internetu arba nuvykę tiesiai į filialą. Greitieji kreditai internetu yra pats patogiausias pasirinkimas, nes paskolą pasiimti galite tiesiai iš namų, o paraišką užpildyti galite bet kuriuo paros metu. Bet kuriuo atveju, užpildžius paraišką, artimiausiu metu su jumis susisieks kredito tarpininkas, kuris, įvertinęs jūsų kreditingumą ir kitas sąlygas, pasiūlys jums pradinį paskolos pasiūlymą. Tačiau tai nereiškia, kad tai yra galutinis pasiūlymas. Jūs visuomet galite derėtis dėl jums palankesnių sąlygų, o suradę bendrą kompromisą, pasirašysite sutartį ir tą pačią dieną gausite pinigus.

Kredito grąžinimo būdai bei sąlygos
Greitieji kreditai yra grąžinami kiekvieną savaitę. Tai yra, kad kiekvieną savaitę jūs turėsite pervedinėti pinigus tiesiogiai jums paskirtam kredito tarpininkui arba į sutartyje numatytoje banko sąskaitą. Mokėjimo būda renkatės patys. Už termino nesilaikymą, jeigu kurią nors savaitę nesumokėsite reikalingos sumos, jums gali būti pritaikytas delspinigių skaičiavimas, taigi elkitės atsakingai.

Naudinga informacija
Verta paminėti tai, kad Provident siūlo įmokų namuose surinkimo paslaugą, už kurią kiekvieną savaitė turėsite susimokėti po 0,49 cnt, tačiau turite teisę bet kuriuo metu šios paslaugos atsisakyti pateikdamas raštišką pranešimą kompanijai. Nuo pranešimo gavimo dienos, jums nebebūtų taikomas šis mokestis. Taip pat, dvejodami ar turėdami kokių nors klausimų, visus reikiamus kontaktus rasite internetiniame puslapyje arba galite tiesiog palikti savo kontaktinius duomenis ir su jumis bus susisiekta artimiausiu metu.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

provident.lt