Savy.lt

Savy – bene mažiausių palūkanų greitieji kreditai!

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Savy.lt logotipas

Savy – tai Anglijoje įkurta finansavimo įstaiga, šiuo metu savo veiklą vykdanti visoje Europoje, o taip pat ir Lietuvoje. Ši įmonė gali pasigirti vienomis mažiausių metinėmis palūkanų normomis, kas šiuo metu gyventojams yra itin aktualu.

Greitieji kreditai yra išduodami su 6 – 12 proc. metinėmis palūkanų normomis, o kreditus galite imti iki 60 mėnesių laikotarpiui, o prašyti galite net iki 35000 eurų. Neskaitant to, kad imant paskolą, jums kaupsis palūkanos, jūs taip pat turėsite susimokėti vienkartinį paskolos sudarymo mokestį, kurio kaina priklauso nuo imamos paskolos dydžio.

Savy taip pat teikia ir kitas paskolų rūšis. Viena iš jų yra paskolų refinansavimas. Šioje įmonėje galite refinansuoti iki 10000 eurų, o metinės palūkanų normos nukris iki 6 proc. taigi galite tik įsivaizduoti, kiek pinigų jūs sutaupytumėte rinkdamiesi paskolų refinansavimą šioje įmonėje. Apart to, jūs taip pat galite kreiptis dėl nekilnojamojo turto paskolos su įkeitimu arba komercinę paskolą, o jų dydis siekia iki 500000 eurų, taigi galite būti tikri, kad ir kokio būsto ar kitos paskirties nekilnojamojo turto įsigeistumėte, jūs galėsite jį įsigyti. Ši įmonė finansuoja iki 80 proc. nekilnojamojo turto vertės, terminas svyruoja iki 10 metų, o metinė palūkanų norma prasideda vos nuo 6 proc. todėl galite būti ramūs, kad renkatės pigiausią paskolą svajonių būstui įsigyti.

Vienas šauniausių šios įmonės privalumų yra tai, kad jūs galite ne tik imti paskolas, bet ir tapti jų davėju. Jeigu turite pakankamai pinigų, galite investuoti savo pinigus, skolindami juos kitiems žmonėms, o palūkanos kur kas aukštesnės nei investuojant į obligacijas, indelius ar panašias platformas. Neleiskite, kad jūsų santaupos tupėtų vienoje vietoje ir nieko neveiktų, kai galite jas paversti dar didesnėmis.

Greitieji kreditai yra išduodami internetu arba nuvykus į artimiausią filialą. Tokiu pat principu pinigus galite ir investuoti. Viskas vyksta labai paprastai. Tiesiog užsiregistruojate internetiniame tinklalapyje, patvirtinate savo asmens tapatybę ir galite tapti pilnaverčiu klientu. Geriausia yra tai, kad pateikus paraišką, jums bus atsakyta per artimiausi darbo dieną, o esant teigiamam atsakymui, pinigai į jūsų banko sąskaitą bus pervesti akimirksniu.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?