Smscredit

Greitieji kreditai internetu ir telefonu per 15 minučių

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Smscredit.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01 €
Kredito laikotarpiai: nuo 14 iki 30 dienų.
Kredito sumos: nuo 50€ iki 750€

Smscredit – siūlo greitus, patogius ir palankius kreditus nuo 50 iki 750 eurų, bet kuriam laikotarpiui nuo 14 iki 30 dienų.
Smscredit, trumpalaikių bei nedidelių paskolų bendrovė, priklauso UAB 4finance įmonių grupei, kuri savo veiklą vykdo visoje Europoje bendrai 15 šalių. Ši tarptautinė bendrovė veiklą vykdo nuo 2008 metų ir per visus šiuos metus suteiktų paskolų vertė perkopė 3 milijardus.

Smscredit greitieji kreditai svyruoja nuo 50 iki 750 eurų, kuriuos pasiimti galite nuo 14 iki 30 dienų terminui. Metinė palūkanų norma yra 75 proc. tačiau gali būti keliais nuošimčiais mažesnė, priklausomai nuo imamos sumos dydžio bei termino. Verta paminėti tai, kad pirmą kart imant kreditą iki 300 eurų šioje bendrovėje, jis jums bus suteiktas visiškai nemokamai. Tai yra – kokią sumą pasiimsite, tokią ir grąžinsite nemokėdami nė cento palūkanų. Vienas patraukliausių šios įmonės bruožų yra tas, kad kreditas yra išmokamas vos per 15 min. gavus paraišką. Taip pat, yra taikomas 0,04 proc. sutarties administravimo mokesti kiekvienai dienai.

Pavyzdys: Jūs imate 100 eurų paskolą 30 dienų su 75 proc metine palūkanų norma. Per šį terminą jums susikaups 7,36 eurai palūkanų ir dar turėsite susimokėti 3,6 eurų sutarties administravimo mokestį. Termino pabaigoje iš viso turėsite grąžinti 110,96 eurus.

Greitieji kreditai internetu yra patogiausias kelias paskolai gauti. Viskas ko jums prireiks, tai užsiregistruoti internetinėje svetainėje bei pervesti 1 cento mokestį, kaip savo asmens tapatybės patvirtinimą. Tuomet užpildysite paraišką ir pinigai jūsų banko sąskaitoje atsidurs per artimiausius 15 minučių. Paskolą taip pat galite gauti paskambinus bendruoju telefonu, visuose PayPost, Perlo terminaluose, spaudos bei Narvesen kioskuose.

Kredito grąžinimas yra vienkartinis arba esant didesnei sumai, galima jį dalinti dalimis, tačiau šį susitarimą privalote pasiekti kartu pačia bendrove. Greitieji kreditai yra grąžinami bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais nurodytuose prieš tai išvardintuose terminaluose ar kioskuose. Gavusi apmokėjimą, apie grąžintą paskolą SMSCredit bendrovė jus informuos SMS žinute.

Gauti kreditą iš SMScredit galima per 15 minučių. Nereikia jokio užstato, laiduotojo ar pažymos apie pajamas iš darbovietės. Skirtingai nei kiti panašių paslaugų teikėjai, SMScredit leidžia paskolos grąžinimo terminą pratęsti, sumokant kiekvienai kredito sumai atitinkamas pratęsimo palūkanas.

Greitieji kreditai yra išduodami tik asmenims nuo 18 metų amžiaus. Esant tam tikrai problemai, dėl kurios laiku negalite grąžinti paskolos, galite pratęsti grąžinimo terminą, tačiau ši funkcija blogina jūsų kreditingumą bei bus priskaičiuotos papildomos palūkanos, todėl nesiimkite šios priemonės, jeigu dar matote kitų alternatyvų. Su lig kiekviena sėkmingai grąžinta paskola, jūs galėsite imti vis didesnes sumas, tačiau atidavus paskolą, turėsite pralaukti mažiausiai 7 dienas, kol galėsite pasiimti naują paskolą.

SMScredit paslaugų pranašumai:

  • patogi ir paprasta registracija, galima bet kuriuo paros metu.
  • operatyvus paraiškos svarstymas ir greitas kredito išmokėjimas.
  • kredito termino pratęsimo galimybė.
  • nedidelės kredito palūkanos.
  • profesionalus klientų aptarnavimas.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?

Greitieji kreditai bendrovėje Smscredit.lt