Vivus

Vivus greitieji kreditai – patogi paskola visiems!

Pirmas kreditas nemokamaiGalimybė atidėti mokėjimąPirmas mokėjimas po 3 mėn.
Vivus.lt logotipas

Registracijos mokestis: 0,01€
Kredito laikotarpiai: nuo 1 mėnesio iki 3 metų.
Kredito sumos: nuo 75€ iki 3000€

Vivus – siūlo nuo 75€ iki 3000€ kreditus 1-36 mėnesių laikotarpiui. Pinigai į kliento sąskaitą pervedami itin greitai. Grąžinti Vivus.lt kreditą galima tiek naudojantis elektronine bankininkyste, tiek bet kurio banko filiale.

Vivus – tai vidutinių dydžių paskolų įmonė savo veiklą Lietuvoje sėkmingai vykdanti jau kelerius metus. Ši bendrovė priklauso UAB 4Finance tarptautinei įmonių grupei, kuri finansines paslaugas teikia net 15 Europos šalių.

Norintys gauti kreditą turi būti 18-70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai ir nuolat gyventi Lietuvoje, negali būti uždelsę kitų kreditų mokėjimų arba pažeidę skolinių įsipareigojimų.

Vivus suteikia paskolas be jokio turto įkeitimo ar laidavimo nuo 100 iki 3000 eurų nuo 1 iki 24 mėnesių terminui. Lyginant su kitomis greitųjų kreditų bendrovėmis, ši įmonė turi vienas mažiausių palūkanų normas. Jos svyruoja nuo 75 iki 62 proc, priklausomai nuo imamos sumos dydžio bei termino. Taip pat, pirmąjį kartą imant paskolą, ją atidavinėti pradėti galėsite tik po trijų mėnesių. Tai iš ties patogu bei suteikia saugumo jausmą žmonėms, nes per tą laikotarpį atsiras galimybė pasitaupyti šiek tiek pinigų, jog vėliau netektų sukti galvos, kaip laiku atsiskaityti. Užpildę paraišką, greitieji kreditai jūsų banko sąskaitoje atsiras per artimiausias 15 minučių, todėl esant rimtam reikalui, visuomet būsite saugūs, kad pinigų neteks ilgai laukti. Taip pat, neužmirškite ir to, kad jums kiekvieną dieną bus skaičiuojamas 0,04 proc. administravimo mokestis nuo pasiimtos paskolos dydžio.

Pavyzdys: jeigu imate 300 eurų paskolą 12 mėnesių terminui, jūsų metinė palūkanų norma būtų 67,93 proc. Tokiu atveju jums prisikauptų 121,44 eurai palūkanų ir iš viso atidavinėti tektų 421,44 eurus po 35,12 eurų į mėnesį. Papildomai, dar bendrai tektų susimokėti 43,8 eurus administravimo mokesčio.

Registracija kreditui atliekama internetu. Tai leidžia mūsų klientams sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikia vykti iki kredito įstaigos, o pinigai gaunami neįtikėtinai greitai. Be to, kiekvienam klientui sukuriamas internetinis profilis, kuriame jis gali lengvai peržiūrėti savo sąskaitas, pasitikrinti mokėjimų datas, prisiminti sutarties sąlygas, susipažinti su naujienomis, ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Vivus kreditus galite gauti keliais būdais: internetu, paskambinę nurodytu telefonu, Narvesen kioskuose, PayPost bei Lietuvos spaudos terminaluose. Visur procesas ir trukmė, gavimo atžvilgiu yra labai panašūs, tačiau greitieji kreditai internetu yra patogiausias būdas. Jums nereikia nieko daryti. Tiesiog kompiuterio ar telefono pagalba užsiregistruojate internetinėje svetainėje, susimokate 1 cento mokestį, kuris patvirtintų jūsų tapatybę, užpildote 2 minučių trukmės paraišką ir per artimiausias 15 minučių pinigai atsidurs jūsų banko sąskaitoje.

Greitieji kreditai
yra grąžinami naudojantis visais kanalais, kaip ir juos pasiimant. Galite mokėti bankiniu pavedimu, tačiau įsitikinkite, kad vedate į tą patį banką, kokiame esate jūs. Taip užsitikrinsite, kad pavedimo mokestis bus mažesnis. Taip pat grynaisiais galite atsiskaityti spaudos ar Narvesen kioskuose, perlo, PayPost terminaluose.

Greitieji kreditai Vivus bendrovėje yra išduodami tik jeigu jūsų kreditingumas negali turėti jokių juodų dėmių. Tai yra, privalote įrodyti, kad visus skolinius įsipareigojimus visuomet vykdėte laiku. Su lig kiekviena sėkmingai grąžinta paskola, jūsų kreditingumas ir limitas.

Vivus savo klientams siūlo vienas iš palankiausių kredito sąlygų ir terminų:

  • žemos palūkanų normos, palyginus su kitomis greituosiuos kreditus siūlančiomis bendrovėmis.
  • nemokamas kredito paraiškos nagrinėjimas.
  • ypatingas dėmesys kiekvienam klientui.
  • užtikrinamas konfidencialumas ir duomenų saugumas.
  • įvairios skolinimosi ir grąžinimo galimybės.
  • specialūs pasiūlymai, akcijos ir nuolaidos.

Kokią sumą norite pasiskolinti?

Keliems mėnesiams?