Paskola automobiliui

Atsibodo senas automobilis? Paskola automobiliui leis įsigyti savo svajonių automobilį.

Šiais laikas automobilis yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis ir būtinybė beveik kiekvienai Lietuvos šeimai. Žmonėms norintiems atnaujinti automobilį būna didelė problema, kadangi tai reikalauja nemažai pinigų, o jų neturint nusipirkti naują ar panaudotą automobilį yra labai sunku. Tad tokiu atveju reikėtų apsvarstyti autolizingo ar paskola automobiliui galimybę.

Daugelis žmonių pagalvoja apie naujo automobilio įsigijimą, o priežasčių tam yra tikrai daug. Naujesnės mašinos yra komfortabilesnės, reikalaujančios mažiau priežiūros bei investicijų, mažiau teršiančios aplinką ir dar yra milijonas kitų priežasčių, kodėl verta rinktis naują automobilį. Vis dėlto, daugelį nuo visų šių minčių atbaido aukštos automobilių kainos. Žmonės yra įsitikinę, kad jeigu jau imti naują automobilį, tai imti tiesiai iš salono, kuri suteikia garantija ir bent kelerius artimiausius metus būsite ramūs, kad tam tikros problemos nekels jums rūpesčių, tačiau viskas kas nauja, turi aukštą vertę. Jeigu jus gąsdina aukštos automobilių kainos ir neturite pakankamai santaupų, tuomet paskola automobiliu gali išspręsti visus šiuos klausimus. Jūs gausite visą reikiamą sumą vienu metu, o atidavinėti reikės tik dalimis mokant mėnesines įmokas, kurios tikrai nebe atrodys tokios milžiniškos.

Kas yra paskola automobiliui?

Paskola automobiliui – tai tokia paskolos suteikimo forma, už kurią paskolos gavėjas gali įsigyti naują ar naudotą transporto priemonę.
Paskola automobiliui – finansavimo sprendimas, atsiradęs įvertinus vidutines ir mažesnes pajamas gaunančių vartotojų poreikius, norintiems įsigyti automobilį. Su šia paskola gali būti įsigyti ir nauji, ir naudoti automobiliai. Paskola automobiliui – paprastesnis būdas įsigyti automobilį.
Paskola automobiliui – tai lygiai tas pats kaip ir kitų tipų paskolos, tačiau finansinė institucija išduodama jums paskolą, žino, kad ją naudosite būtent naujo automobilio įsigijimui, nes prieš teikdami paraišką paskolai gauti, turėsite nurodyti, kokiais tikslais norite ją pasiimti.

Kokie privalumai gaunant paskola automobiliui?

  • Nedidelė metinė palūkanų norma
  • Nereikia mokėti pradinio įnašo
  • Nereikia įkeisti automobilio
  • Nereikia automobilio perregistravimo
  • Paskola dengiama iki 100% automobilio vertės
  • Neribojamas automobilio amžius
  • Pinigai – tą pačią dieną
  • Galimybė gauti paskolą su sutuoktiniu

Kur galima gauti paskolą automobiliui?

Paskolas automobilio įsigijimui išduoda įvairios finansinės institucijas, o taipogi, galima rinktis net ir privačius fizinius asmenis, kurie ieško, kam galėtų paskolinti savo pinigus už tam tikrą palūkanų normą. Svarbiausia, atkreipkite dėmesį į tai, kad yra didelis finansinių institucijų pasirinkimas, kurie turi savų pliusų bei minusų. Visi puikiai žino, kad greitųjų kreditų bendrovės yra nustačiusios kur kas aukštesnes palūkanų normas nei bankai, todėl tiksliai žinokite, kokie yra jūsų prioritetai. Jeigu norite pinigus gauti greitai ir paprastomis sąlygomis, tuomet galite rinktis greitųjų kreditų bendroves, o jeigu siekiate mažesnių įmokų, tuomet nors procesas ir yra kiek ilgesnis, tačiau bankai bus kur kas priimtinesnis variantas.

Ką reikėtų žinoti apie paskolas automobiliui?

Vertinga žinoti yra tai, kad yra ne tik paskola automobiliui, tačiau ir automobilių lizingas. Tai yra – jūs galite rinktis iš dviejų skirtingų finansinių priemonių, kurios padės jums įsigyti naują automobilį, tačiau norint pasirinkti tinkamai, būtina pažvelgti į visa tai kiek atidžiau.
Visu pirma, reikia paminėti tai, kad lizingas, tai nuosavybės skolinimas, kai laikotarpio pabaigoje nuosavybės teisės pereina nuomininkui. Paskola – tai pinigai, už kuriuos įsigyjate turtą ir jis jums priklauso nuo prekės įsigijimo laikotarpio pradžios. Skirtumas tarp šių dviejų finansinių priemonių yra tas, kad lizingo atveju, bankai reikalauja privalomojo Kasko draudimo, o kas automobiliuose nusimano, žino, kad tai nors ir yra pati patraukliausia, tačiau yra pati brangiausia draudimo alternatyva. Paskolos atveju jūsų niekas nevers draudimo rinktis būtent Kasko bendrovėje. Taipogi, lizingo atveju, jūs turite turėti tam tikrą pradinę sumą, avansą, kuriuo padengsite bent pradines automobilio įsigijimo išlaidas, o planuojamas pirkinys negali būti senesnis nei 7 metai nuo lizingo sudarymo dienos. Svarbiausias lizingo privalumas prieš paskolas yra tas, kad paprastai, lizingo atveju palūkanų normos yra mažesnės, priklausomai nuo to, kaip bankas įvertins jūsų kreditingumą bei galimybė sklandžiai atidavinėti prisiimtus įsipareigojimus. Štai šie punktai yra pagrindiniai skirtumai tarp lizingo ir paskolos automobiliui.
Panašumai yra tie, kad nesvarbu kurią finansinę priemonę besirinktumėte, vis tiek turėsite rodyti savo turimas pajamas. Dažniausiai bankinės institucijos reikalauja, kad mėnesinis atlyginimas būtų ne mažesnis nei 350 eurų atskaičius mokesčius. Terminas bei paskolos dydžiai taip pat yra labai panašus ir gali svyruoti nežymiai, priklausomai nuo to, kokią bankinę instituciją renkatės. Taip pat, verta paminėti ir tai, kad renkantis tiek vieną, tiek kitą finansinį instrumentą automobiliui gauti, jūs privalėsite susimokėti vienkartinį administravimo mokestį, kuris paprastai būna 1 proc. nuo paskolos dydžio.
Svarbiausia, kad tiksliai apsvarstytumėte visus prioritetus bei sąlygas, jog išsirinktumėte jums tinkamiausią variantą. Bankinės institucijos siūlo mažesnes palūkanų normas ir leidžia paskolą imti ilgesniam terminui, tačiau esant blogam kreditingumui, viskas gali pasunkėti. Šiose įstaigose į viską yra žiūrima žymiai griežčiau, o ir pats procesas užtrunka šiek tiek laiko, kol yra peržvelgiama jūsų paraiška, duomenys ir nusprendžiama ar paskola bus išduota ar ne. Su greitųjų kreditų kompanijomis viskas yra kiek kitaip. Nors palūkanų normos ir yra kur kas aukštesnės, tačiau visas procesas vystosi kur kas paprasčiau. Reikalavimai nėra tokie aukšti, o atsakymą į tai ar paskola bus išduota, ar ne sužinosite vos per vieną darbo dieną bei esant teigiamam atsakymui, pinigai į jūsų banko sąskaita bus pervesti tą pačią akimirką. Jeigu galvojate apie tam tikros automobilio paskolos įsigijimą, būtinai įsivertintumėte savo asmeninį biudžetą ir žinotumėte, kokias tiksliai įmokas galite sau leisti mokėti.

Kokios yra palūkanų normos?

Visu pirma, įvairios bankinės institucijos siūlo gana panašias palūkanų normas, kurios prasideda nuo 8 proc, priklausomai kokią sumą ir kokiam terminui imate paskolą. Ji kinta nežymiai, priklausomai nuo to, kurią tikslai bankinę instituciją jūs renkatės. Atsiminkite tai, kad ši palūkanų norma yra siejama su paskola automobiliui, o kaip jau buvo minėta prieš tai, yra ir kita paskolos alternatyva. Lizingo atveju bankinės institucijos nėra nustačiusios tikslios palūkanų normos, nes ji yra nustatoma kiekvienam individualiai. Kiekvienam žmogui yra atskirai paskaičiuojama palūkanų normą atsižvelgiant ne tik į paskolos dydį bei terminą, tačiau ir jo kreditingumą bei galimybę sklandžiai mokėti mėnesines įmokas. Jeigu niekuomet neturėjote nemalonumų su jokia finansine institucija ir galite girtis geru kreditingumu, tuomet lizingo atveju jūs laimėsite dėl mažesnių palūkanų normų. Kalbant apie greituosius kreditus siūlančias bendroves, jų palūkanų normos prasideda nuo 10-15 proc, o kiekviena bendrovė turi nusistačiusi savo individualias palūkanų normas, kurios priklausys nuo paskolos dydžio bei termino. Jeigu planuojate kreiptis į greitųjų kreditų kompanijas, visuomet galite viską aiškiai pamatyti jų įdiegtose skaičiuoklėse, kur ne tik matysite palūkanų normas, tačiau įvedę sumą bei terminą, matysite kokios galimos mėnesinės įmokos jūsų laukia.

Kaip galima gauti paskolą?

Rinkdamiesi paskolą imti iš bankinių institucijų, jums tereikės nusiųsti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, paskolos aplikacijos prašymą bei duomenis apie savo gaunamas pajamas ir taip pat kai kurios bankinės institucijos reikalauja komercinio pasiūlymo automobiliui įsigyti iš automobilio pardavėjo.
Su greitųjų kreditų kompanijomis viskas yra kiek paprasčiau. Jums tereikės patvirtinti savo asmens tapatybę bei duomenis dėl pajamų, tačiau pajamų nurodymas šiose įstaigose yra kur kas paprastesnis.

Svarbi informacija susijusi su paskola automobiliui

Neskubėkite priimti pirmo pasitaikiusio pasiūlymo. Visu pirma, įsivertinkite savo asmeninį biudžetą, kuris parodytų, kokias išlaidas jūs galite toleruoti. Tai jus apsaugos nuo įvairių finansinių problemų. Taip pat, stingant tam tikros informacijos ar norint sužinoti tam tikros bendrovės tikslią informaciją, kiekviena įmonė turi savo internetinį tinklalapį, kurioje sužinosite ne tik tikslią informaciją, bet ir bus pateikti tam tikri pavyzdžiai ir net skaičiuoklės, kurios padės jums tiksliau susigaudyti kokios yra tikėtinos sąlygos, palūkanų normos ir mėnesinės įmokos. Nors visos bendrovės ir veikia panašiai, tačiau kiekviena turi savo individualių niuansų, kurios jums gali būti priimtinos arba ne.